Lacná vs drahá klimatizácia

Lacná vs drahá klimatizácia

Výber klimatizácie  veľmi široký a ako sa nestratiť v tejto rozmanitosti! Najlepšie je kupovať klimatizáciu od overeného výrobcu, pretože v tomto prípade bude chladiaci systém – či už lacný alebo drahý – fungovať na 100%.

Cena klimatizácií v Trnave závisí od technológie a funkčnosti, výkonu a materiálov použitých pri výrobe. Pokúsme sa zistiť, čo je tu lepšie – lacná klimatizácia alebo drahá klimatizácia, ktorá má väčší výkon a ďalšie funkcie. Ale neponáhľajte sa – nie všetko je také zrejmé!
Pre príklad a čistotu experimentu si vezmeme rovnakú značku – Lacna Klima. Ide o spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu klimatizácií pre domácnosť a kanceláriu a ponúka široký výber modelov, aby si každý zákazník v Trnave našiel to pravé pre seba.

Lacná klimatizácia a jej vlastnosti

Klimatizácie triedy A sú vhodné pre spotrebiteľov, ktorí si na nákup stanovia obmedzený rozpočet. Jedným z najobľúbenejších modelov takýchto klimatizácií je model Vivax L-Design R32. Ide o 2,5 kW klimatizáciu, ktorá vám umožní ochladiť plochu od 40 do 80 m3.
Vďaka prítomnosti digitálneho displeja je ovládanie zariadenia oveľa pohodlnejšie a funkcia časovača vám umožní neplytvať zbytočnou energiou. Medzitým tento model nepodporuje funkciu ovládania zariadenia cez Wi-Fi.
Vivax L-Design R32 je vybavený dvoma odvodmi kondenzátu a invertorom, čo umožňuje tichú prevádzku. Vďaka funkcii iFeel dokáže táto klimatizácia nielen chladiť, ale aj vyhriať miestnosť na príjemnú teplotu. Má biofilter a prachový filter, takže zabraňuje vniknutiu prachu a nečistôt do miestnosti.

Výhody drahšej klimatizácie

Klimatizácie VIVAX V-Design patrí do drahšej cenovej kategórie klimatizácií Lacna Klima. Jeho výkon je 3,5 kW/3,8 kW, čo umožňuje vychladiť miestnosť s plochou 50 až 100 m3. Táto klimatizácia disponuje všetkými schopnosťami modelu Vivax L-Design R32 a tiež funkciou Turbo, vďaka ktorej je možné oveľa rýchlejšie získať komfortnú teplotu.
Vďaka WI-FI modulu je možné klimatizáciu VIVAX V-Design ovládať cez aplikácie NetHome Plus pre Android alebo IOS. Taktiež sa automaticky reštartuje po výpadku prúdu.
Funkčne sú drahé a lacné klimatizácie prakticky rovnaké – sú jednoducho určené do rôznych oblastí, preto majú rôzne kapacity. V oboch prípadoch poskytuje výrobca absolútnu záruku päť rokov na prevádzku klimatizačného zariadenia. Jediným rozdielom môžu byť dodatočné funkcie, vďaka ktorým je používanie drahých klimatizácií pohodlnejšie.
Nezáleží na tom, aký máte rozpočet – Vivax ponúka klamtizácie pre každého – vždy rovnako kvalitne!

Žiadne komentáre

Komentáre sú zakazané.