Moderná klimatizácia od Vivax

klimatizácia vivax j design

Moderná klimatizácia od Vivax

Každý chce pohodlie pri pobyte doma alebo v práci, v kaviarni alebo pri prechádzke po nákupnom centre. Ideálnym riešením, ktoré zabezpečí studený vzduch v lete a teplý vzduch v zime, bude použitie modernej klimatizácie!

Inštalácia klimatizácie je určená na zníženie vysokých teplôt v lete, ich zvýšenie v zime a odstránenie prachu, peľu rastlín počas kvitnutia, nepríjemných pachov a rôznych baktérií.

Takéto systémy možno rozdeliť do troch hlavných typov:

  1. Domácnosť – používa sa v súkromných domoch, bytoch, kanceláriách atď.
  2. Priemyselná – používa sa v závodoch, skladoch a továrňach, kde je potrebný vysoký výkon zariadenia).
  3. Polopriemyselné – univerzálnejšie a používané v rovnakom smere ako domácnosť, ako aj v malých podnikoch.

 

Klimatizácie možno rozdeliť aj na dva ďalšie typy: monoblokové a delené systémy s 2 alebo viacerými blokmi. Na inštaláciu monoblokovej klimatizácie nepotrebujete ani stenu – výrobcovia ju vybavili kolieskami, vďaka čomu je možné ju jednoducho presúvať z miestnosti do miestnosti. Štandardný split systém má vnútornú jednotku, ktorá sa spája s vonkajšou jednotkou, montuje sa na fasádu a spája pomocou rúrok a elektrického kábla.

Jedným z príkladov modernej klimatizácie je model Vivax L Design ACP-09CH25AULI. Je skutočne ekonomický a dokáže zabezpečiť kvalitnú, tichú a efektívnu prácu a jednoducho zaujme svojim dizajnom a netradičnou formou. Takáto klimatizácia poskytne komfort v každom ročnom období, pretože disponuje funkciou 2,5 kW chladenia vzduchom, ktorá sa využíva v horúcich dňoch a funkciou ohrevu vzduchu 2,5 kW, ktorá bude skutočným záchrancom v chladnom období.

Tento model sa najčastejšie používa pre miestnosti s rozlohou 40 až 80 m2. Sada obsahuje vonkajšie a vnútorné jednotky a infračervený ovládač. Táto klimatizácia má množstvo významných výhod: funkcia I Feel, kvalitný biofilter, DC invertor, automatická diagnostika porúch, Auto Swing, pamäťová funkcia, detekcia úniku chladiacej kvapaliny, tichý režim a obojsmerný odvod kondenzátu. Vyznačuje sa tiež dobrým prachovým filtrom, časovačom a pohodlným digitálnym displejom.

Klimatizácia Vivax L Design ACP-09CH25AULI sa jednoducho používa a vďaka tichému režimu ju možno nainštalovať aj do spálne. Poskytne skutočný komfort, nebude vydávať zbytočné zvuky a nebude rušiť spánok. Užitočné, cenovo výhodné, s veľkým množstvom výhod – to všetko môžete získať výberom tohto modelu!

Žiadne komentáre

Komentáre sú zakazané.