Moderná klimatizácia Vivax ACP-12CH35AERI

Moderná klimatizácia Vivax ACP-12CH35AERI

Klimatizácia nevytvára pohodlie len počas horúcich dní. Moderná klimatizácia Vivax prináša pohodlie aj počas chladných mesiacov. Ak hľadáte klimatizáciu, ktorá vytvorí pohodu v lete a aj počas zimy, zvoľte si model Vivax ACP-12CH35AERI, ktorý nájdete v ponuke obchodu vivax-sk.sk, za dobrú cenu a zároveň od predajcu, ktorý ponúka profesionálnu montáž a servis.

Možno vám značka Vivax neznie príliš povedome. Je pravda, že nejde o značku s tradíciou desiatok alebo stoviek rokov, ale hovoríme o značke založenej v roku 2004 v Chorvátsku s pomerne pestrým produktovým portfóliom. Poslaním spoločnosti je vytvárať produkty s jednoduchým, inovatívnym dizajnom vybavené vysoko kvalitnou technológiou.

Klimatizácia Vivax ACP-12CH35AERI ponúka moderný vzhľad, elegantný biely dizajn je vhodný do akéhokoľvek interiéru. Displej prehľadne zobrazuje aktuálnu teplotu v miestnosti. Dodáva sa so zjednodušeným diaľkovým ovládaním a s vôbec nie komplikovaným menu, na ktoré si celkom rýchlo zvyknete.

Technické špecifikácie
Klimatizácia je určená pre domácnosti, ale aj pre hotelové izby alebo penzióny. Má výkon 3,50 kW a je vhodná do priestorov z rozlohou až do 100 m3.
Spadá do triedy energetickej účinnosti A ++ pre chladenie a A + pre kúrenie, so spotrebou asi o 20% nižšou v porovnaní s bežným striedavým prúdom triedy A.
Jedná sa o model s invertorovým kompresorom, ktorý je vybavený Bio filtrom a protiprachovým filtrom, takže alergény sú udržiavané na diaľku.
Klimatizácia má obvyklé funkcie – Odvlhčovanie (reguluje úroveň vlhkosti), Kúrenie, Chladenie, Autodiagnostika (zobrazuje chybový kód, ktorý vám pomôže identifikovať rýchlejší možný problém), úsporný režim (pomáha šetriť až 60% elektriny), funkcia stíšenia (po aktivácii zariadenie funguje bez nepríjemného hluku).
Model je tiež vybavený Wi-Fi, takže ho môžete ovládať aj na diaľku. Predstavte si horúci letný deň, keď musíte odísť z kancelárie. AC môžete zapnúť z aplikácie nainštalovanej v telefóne, a keď prídete domov, stačí si užiť osviežujúcu a príjemnú atmosféru.

160 komentárov

Komentáre sú zakazané.