Multi-split klimatizácie – rýchly únik z tepla!

Multi-split klimatizácie – rýchly únik z tepla!

Keď teplota vzduchu stúpne nad + 30 ° C, nie je nemožné pracovať – ​​je ťažké čo i len myslieť! Multi-splitová klimatizácia Vivax pomôže prekonať horúčavy a vytvoriť optimálne podmienky pre prácu a odpočinok v interiéri!

Ide o high-tech riešenie na chladenie a čistenie vzduchu. Jeho hlavnou výhodou je, že k jednej vonkajšej jednotke je možné pripojiť viacero vnútorných jednotiek. Ušetríte tak peniaze a zachováte dobrý vzhľad fasády domu.

Ako funguje multi-split klimatizácia

Vnútorná jednotka je inštalovaná vo vnútri a vonkajšia jednotka je namontovaná na fasáde budovy. Klimatizácia je vybavená ventilátorom, filtrom a chladičom. Zariadenie môžete ovládať pomocou diaľkového ovládača. Niektoré modely sa pripájajú k smartfónu. Klimatizačné zariadenia prijímajú vzduch z ulice, prechádzajú cez filtre a privádzajú do miestnosti čerstvý, vyčistený vzduch.

Vďaka všestrannosti je možné klimatizáciu prispôsobiť vašim potrebám. Nastavte si napríklad čas ochladzovania a po návrate z práce sa presuňte z tepla do chladného vyvetraného bytu. Split systémy umožňujú konfigurovať prevádzku každej vnútornej jednotky samostatne. Takže v jednej miestnosti môže byť teplota nízka a v inej o niekoľko stupňov vyššia. Vzduch je nasýtený kyslíkom vo viacerých miestnostiach naraz, čo má pozitívny vplyv na zdravie.

Výhody multi-split klimatizácie

Multi-split klimatizácie sú skutočným nálezom! Sú oveľa ekonomickejšie a ich inštalácia si nevyžaduje veľké úsilie ako niekoľko samostatných endocinátorov. Zároveň fungujú rovnakým spôsobom: privádzajú čerstvý vzduch do miestnosti kedykoľvek počas roka. Nastaviť takýto systém je veľmi jednoduché. Všetko funguje automaticky – vyberte si ten správny režim a užite si čerstvý vzduch vo všetkých miestnostiach!

Klimatizácia pracuje takmer nehlučne, preto ju možno umiestniť do spálne alebo detskej izby. Môžete nastaviť čas prevádzky klimatizácie.

Pomocou tohto systému získate vzduch bohatý na kyslík bez chemikálií, baktérií a výfukových plynov. Filter efektívne čistí vzduch a odstraňuje všetky nepríjemné pachy. Zabudnete na bolesti hlavy, alergické reakcie na rozkvitnuté stromy či prach. Čistý vzduch pomáha bojovať proti nespavosti a zlepšuje kvalitu spánku.

Multi-split klimatizácia bude hlavným prvkom systému klimatizácie! Vďaka nemu môžete aj v horúčavách dýchať chladný a čistý vzduch. Bežné vetranie oknami neprinesie efekt, ktorý dáva klimatizácia – vzduch zostáva stále znečistený. Správne nastavenie klimatizácie vás ochráni pred vírusmi, infekciami a alergénmi!

Žiadne komentáre

Komentáre sú zakazané.