Split alebo multi split klimatizácia

klimatizácia Vivax q design

Split alebo multi split klimatizácia

Pri výbere klimatizácie môžete zvyčajne premýšľať medzi split a multi split klimatizáciou. Aké sú výhody a rozdiely medzi týmito klimatizáciami.

Voľba klimatizácie, doma aj vo firme, musí byť čo najlepšia. Existuje mnoho značiek, ale v závislosti od toho, ktorú si vyberieme, budeme vyberať s lepšími zárukami a výhodami, vyššou spoľahlivosťou a dokonca viac -menej ekologickou klimatizáciou. A je to tak, že pomocou svojho vlastného klimatizačného systému môžete prispieť k menej znečisťujúcemu a udržateľnejšiemu životnému prostrediu.

Sú to najbežnejšie klimatizácie, ľahko sa udržujú, sú elegantné, perfektne sa kombinujú s každou časťou domu, sú plne nastaviteľné a ich inštalácia je skúseným technikom

Rozdiel medzi klimatizáciou Split a Multi Split

Rozdiel medzi obidvoma klimatizačnými systémami je ten, že na rozdiel od Splitu má Multisplit iba jeden kondenzátor, napriek tomu, že je ich viac. To znamená, že každý Split obsahuje vlastnú vonkajšiu jednotku.

V jeho cene si všimneme ďalší rozdiel medzi Split a Multisplit. Split sú chladiace systémy oveľa lacnejšie ako Multi Split, ale pre niektoré sú efektívnejšie. Prečo? Pretože chladia vo všeobecnosti oveľa rýchlejšie, a preto je ich spotreba energie nižšia, v dlhodobom horizonte preto Multi Split pomáha šetriť energiou a stáť peniaze.

Žiadne komentáre

Komentáre sú zakazané.