Výhody klimatizácií na pracovisku

Pohodlné pracovné podmienky zvyšujú produktivitu – toto pravidlo zamestnávatelia často zanedbávajú. Teplo a suchý vzduch ovplyvnia nielen rýchlosť vykonávania úloh, ale aj odvrátia pozornosť pracovníkov od pitnej vody a ochladzovania.

Šikovným rozhodnutím je inštalácia klimatizácie Vivax. Reguluje teplotu v kancelárii a zlepšuje kvalitu vzduchu. Zamestnancom to pomôže prispôsobiť sa produktívnej práci, zvýši ich motiváciu a morálku.

Plastovými oknami sa do kancelárie dostáva nedostatočné množstvo čerstvého vzduchu. Oxid uhličitý sa hromadí, čo môže ovplyvniť pohodu pracovníkov. Vďaka moderným klimatizačným systémom sa budete cítiť pohodlne bez ohľadu na vonkajšie počasie! Klimatizácia funguje rovnako dobre v horúcom a vlhkom podnebí a pri nízkych teplotách. V lete môžete ochladiť vonkajší vzduch na optimálnu teplotu av zime – vykurovať miestnosť.

Čo dáva moderná klimatizácia

Klimatizácia má pozitívny vplyv na ľudské zdravie. Znižujú možnosť komplikácií kardiovaskulárnych chorôb a chorôb dýchacích ciest, chránia pred úpalom a prehriatím. Čistý vzduch znižuje hladinu stresu a frekvenciu bolestí hlavy.

Pre alergikov sú dôležité najmä klimatizácie. Počas obdobia kvitnutia by sa takíto ľudia mali vyhýbať svrbeniu, začervenaniu nosa a kýchaniu. Klimatizácia čistí vzduch z ulice a dodáva ho do miestnosti bez baktérií, vírusov a alergénov.

S klimatizáciou je zabezpečený čistý vzduch v každej situácii. Ak sa kancelária nachádza v blízkosti cesty, kde sú časté dopravné zápchy a okolo nej prechádza veľké množstvo áut, problémy s ovzduším sú nevyhnutné. Výfukové plyny a iné výpary sú pre telo mimoriadne škodlivé. Kondicionér je vybavený špeciálnymi filtrami, ktoré ničia baktérie a eliminujú všetky nepríjemné pachy!

Rozmanitosť klimatizácií Vivax vám umožňuje ich inštaláciu v akejkoľvek miestnosti – aj tam, kde nie je dostatok miesta: sú to multi-split systémy, nástenné a podlahové klimatizácie. Činnosť zariadenia môžete ovládať pomocou diaľkového ovládača. V prípade rozdeleného systému môžete nakonfigurovať prevádzku každého jednotlivého modulu. Takže v miestnosti na slnečnej strane môžete nastaviť nižšiu teplotu a tam, kde sa slnko nedostane – vyššiu.

Klimatizácia je inteligentné zariadenie, ktoré zabezpečí príjemnú mikroklímu v miestnosti. Prístroj analyzuje teplotu vzduchu v budove a na ulici a robí ju optimálnou pre človeka. Už nemusíte otvárať okná a používať ventilátory, aby ste prežili horúčavy!

Žiadne komentáre

Komentáre sú zakazané.