Výhody multi split klimatizácie Vivax

Vivax Q-Desing ACP-24CH70AEQI

Výhody multi split klimatizácie Vivax

Aký je najlepší klimatizačný systém? Multisplit alebo jednotlivé tímy?

Ak potrebujete využívať klimatizáciu vo viacerých miestnostiach v dome alebo vo firme, vyberte si multi split klimatizáciu Vivax.

Multi split klimatizácie Vivax je možné nainštalovať niekoľko vnútorných jednotiek do rôznych miestností a všetky ich pripojiť k vonkajšej jednotke, takže systém pozostáva z:

Invertorová vonkajšia jednotka s tepelným čerpadlom s pripojením pre niekoľko vnútorných jednotiek. K dispozícii je 2 × 1 tím až 8 × 1.

Niekoľko vnútorných jednotiek potrebnej sily pre každú izbu alebo priestor. Tieto vnútorné jednotky je možné ovládať pomocou mobilného telefónu z jednej aplikácie.

Preto iba s externým zariadením môžeme prevádzkovať až 8 vnútorných jednotiek. V tomto systéme je každá vnútorná jednotka ovládaná nezávisle, ale celý systém musí súčasne vykonávať CHLADENIE alebo VYKUROVANIE. Nie je možné pracovať v režime COOL a HEAT súčasne v rôznych vnútorných jednotkách, pretože vonkajšia jednotka je spoločná a môže fungovať iba v jednom režime.

Výhody multi split klimatizácie Vivax

Vonkajšia inštalácia zaberá oveľa menej miesta, ako keby sme používali jednotlivé jednotky 1 × 1. V jednotke 3 × 1 sa požadovaný vonkajší priestor zmenší na jednu tretinu toho, čo je potrebné, ak sú nainštalované jednotlivé jednotky. To môže byť obzvlášť dôležité, keď majú byť vonkajšie jednotky inštalované na balkónoch alebo v užitočných priestoroch domov. Znižuje stratu miesta na iné použitie.

V mnohých stavbách sú vopred navrhnuté priestory na umiestnenie vonkajších jednotiek. Ak chcete nainštalovať niekoľko rozdelení a nie je vyhradený priestor pre niekoľko počítačov, dá sa to vyriešiť vďaka tomuto systému.

Umožňujú diaľkové ovládanie jednotlivo. Každú jednotku môžeme vypnúť a zapnúť jednotlivo, pričom máme plnú kontrolu nad inštaláciou. V každej miestnosti je možné vychutnať si inú teplotu.

Žiadne komentáre

Komentáre sú zakazané.